Gabinet odnowy biologicznej BIO-NOVA

Gabinet BIO-NOVA to niezwykłe miejsce, które pozwala na ucieczkę od wielkomiejskiego sposobu życia i pośpiechu, oderwanie się od monotonii i znużenia codziennością. Niesie za sobą wiele zjawisk umożliwiających realizację zmian wobec samego siebie, doświadczenie czegoś nowego czerpiąc z idei Wellness&Spa.
Wellness
to styl życia, który zakłada łączenie zdrowia i dobrego samopoczucia, osiągnięcie równowagi ciała i umysłu.
Idea Wellness wywodzi się z założenia, że można wyglądać dobrze tylko wtedy, gdy ciało jest w dobrej kondycji, a człowiek jest zrelaksowany i szczęśliwy.

 

Idea SPA opiera się na założeniu, że woda dla ciała jest tym, co marzenia dla duszy, gdyż może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania.

 

Odpowiednio dobrane zabiegi w BIO-NOVA zapewnią Państwu regenerację nie tylko fizyczną, ale również pomogą zrelaksować zmęczone ciało i zapewnić powrót do równowagi emocjonalnej w blasku świec oraz przy dźwiękach spokojnej muzyki. W ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia specjalistyczne tj.:

• NEFRYTOWE ŁÓŻKO MASUJĄCE SYOGRA- wysokiej jakości łóżko terapeutyczne, wyposażone w nefrytowe rolki masujące, które uwalniają naturalne źródło promieni podczerwonych przenikających w głąb ciała. Kompleksowe oddziaływanie urządzenia przyczynia się do stymulacji funkcjonowania układów ludzkich, dzięki czemu możemy pozbyć się szerokiej gamy dolegliwości tj. nerwobóle, bóle kręgosłupa, napięcia mięśniowe, choroby reumatyczne, niewydolność krążeniowa, nadwaga, cellulit i wielu innych.

• ELEKTROSTYMULACJA- to jedna z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki. Zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu!!! Elektrostymulacja umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, pozawala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywia i uelastycznia skórę.

• PRESOTERAPIA- to metoda stosowana w leczeniu układów limfatycznego i żylnego oraz obrzękłego cellulitu. Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w kombinezonie, który składa się z pustych komór stopniowo napełnianych powietrzem. Przy użyciu znajdującego się w urządzeniu kompresora do komór wprowadzane jest powietrze, które wywołuje nacisk na poszczególne części ciała przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. (Do zabiegu najlepiej jest ubrać rzeczy przylegające do ciała, nie krępujące ruchów podkoszulka bawełniana, legginsy, spodnie dresowe)

Oferowane zabiegi:

obrazek

 

PODARUJ PREZENT BLISKIEJ OSOBIE!!!
Wykupując zaproszenie upominkowe podarujesz wSPAniały prezent pozostawiający niezapomniane wrażenia.

Z BIO-NOVA ZACZNIJ DZIEŃ OD NOWA !!!

 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek: 10-20
Wtorek: 10-20
Środa: 10-20
Czwartek: 10-20
Piątek: 10-20
Sobota: 10-18
Niedziela: nieczynne
(możliwość wcześniejszej rezerwacji wizyty)

Kontakt

BIO-NOVA I PIĘTRO AQUAPARK LEŚNA
Ul. Sasanki 3, 34-300 ŻYWIEC-Leśna (Gmina Lipowa)

telefon   Tel. 536 582 053

 

Szczegółowy cennik oraz więcej informacji na stronie: www.bio-nova.pl

 

Zapraszamy do polubienia na Facebooku, gdzie czeka wiele specjalnych PROMOCJI!
www.facebook.com/BIONOVAGabinetOdnowyBIOLOGICZNEJ

Galeria

Aquapark Leśna - Bio-Nova 1 Aquapark Leśna - Bio-Nova 2 Aquapark Leśna - Bio-Nova 3 Aquapark Leśna - Bio-Nova 4 Aquapark Leśna - Bio-Nova 5 Aquapark Leśna - Bio-Nova 6 Aquapark Leśna - Bio-Nova 7 Aquapark Leśna - Bio-Nova 8 Aquapark Leśna - Bio-Nova 9 Aquapark Leśna - Bio-Nova 10

footer2